Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 20.02.2024, 11:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czytasz to sobie i myślisz: to musiał być i tak dobry mecz Carbo, miał mnóstwo odbiorów itd, no to patrzmy;

Kacper Duda:
Czas gry:75 min
Ilość odbiorów/przechwytów: 10
Ilość podań 61
Podania celne: 51

Marc Carbo:
Czas gry 97 min
Ilość odbiorów/przechwytów 5
Ilość podań 57
Podania celne 46


Oczywiście, inne pozycje itd ale to wypada tym bardziej na ... Niekorzyść Carbo. Jak znajdę jeszcze ilość strat to zupełnie dane.
A ktoś tu pisał, że to był zły mecz Dudy? Wszyscy piszą, że w Rzeszowie był naszym najlepszym pomocnikiem i że był to jednocześnie najsłabszy występ Carbo w Wiśle.

Ale to tylko jeden mecz. Długofalowo będzie - uwaga: bo tak jak już było! - znacznie więcej meczy, w których Carbo wypadnie od niego znacznie lepiej i da znacznie więcej drużynie.

Zresztą nawet w tym meczu procent skutecznych podań Dudy: 83,6, a Carbo niewiele gorszy: 80,7%. Ale Dudę za niego chwalimy a Carbo tylko ganimy, tak? Pomijam już takie sprawy, że gdyby pójść w to głębiej, Hiszpan miałby więcej dokładnych podań dynamizujących akcje do przodu, dłuższych i zapewne również prostopadłych. Większość podań od Dudy to były zagrania piłki do najbliższego kolegi i do tyłu.

Dla organizacji gry Wisły i jej rozegrania Hiszpan był i nadal jest ważniejszym zawodnikiem niż Duda. Bardzo źle, że zabraknie go z Tychami i Wisła będzie wtedy przez to słabsza i bardziej zdezorganizowana w środku pola.
Ostatnio edytowane przez Markus : 20.02.2024 o godz. 11:02.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując