Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
więc nic ciekawego po wyborach w kontekście Wisły bym nie oczekiwał
|
obawiam się że to jest najbliższe prawdy, typowi partyjniacy mają ręce związane wskazówkami z centrali, a co do kandydatów pozujących na oddolne alternatywy, jest duże społeczne w....ienie na marnotrawienie publicznych pieniędzy w mieście i pewnie każdy będzie chciał coś na tym zyskać, a stadion Wisły to doskonały przykład złej inwestycji