s1mone napisał(a):

W sumie po tym meczu czeka nas ścieżka zdrowia :
Tychy D
Odra W
Świnia W
Miedź D
Cztery mecze z kandydatami do awansu.
W tamtej rundzie było z tego co pamiętam dwa razy w łeb, wysokie zwycięstwo i remis.
Oby teraz poszło lepiej.
|
I będzie tak samo. Tychy remis, przegrane z Odrą i Arką oraz wygrana z Miedzią.