|
to ze to jest tak jak piszesz to oczywiście prawda
natomiast pamiętajmy że to zakłamane szuje, co prawda akurat ten kandydat zbija kapitał polityczny na ekologii , ale pamietajmy o jego bracie, WUJKU i KUZYNIE , którzy sie grzali z miśkiem na vipach, i jak trzeba było to siłownie odkupili
co ciekawe kandydat PO to autentyczny kibic Wisły od dziecka, ale niestety z tego co widze w kampanii szykuje sie wyścig na ekozjeboze
jedyny rozsadny wybór czyli Pis jest wiadom w krakowie przegrany (bo pisior)
więc nic ciekawego po wyborach w kontekście Wisły bym nie oczekiwał
a ten stadion to taki przepłacony gniot , że obawiam sie że predzej czy pozniej ktoś bedzie zmuszony go zaorać
|