|
No to myślę, że sie grubo mylisz albo specjalnie wprowadzasz w błąd. Zresztą nie wplątuj tutaj sprawy Garbarni bo ci lokalni "aktywiści" o których piszesz z pogardą to m.in. dzielnicowi radni, którzy od dzieciaka są kibicami Wisły. I bardzo dobrze że w tej sprawie bronią interesu miasta i dzielnicy, bo poprzednie zarządy Garbarni pluły wszystkim mieszkańcom w twarz robią grube deale z deweloperami. Dobrze że w końcu ktoś im powiedział sprawdzam, bo był to przykład grubej bezczelności.
|