redrum napisał(a):

|
No to cena za wynajem znowu w górę.
|
a przed nami jeszcze wybory - Gibała na razie dużo obiecuje, Jarek chwalił się owocnymi wstępnymi rozmowami, ale w kampanii dużo gada o sporcie amatorskim i szkoleniu młodzieży, myślę że w przypadku dużych klubów będzie starał się zerwać z wizerunkiem miasta jako niegospodarnego przepalacza pieniędzy i dokładania ciągle do stadionu
na razie jego radni robią sobie kampanię na sprawie Garbarni i polegają na lokalnych aktywistach, którzy sportu zawodowego (zwłaszcza piłki) z reguły nienawidzą
jeśli zostanie prezydentem, myślę że może być jeszcze gorzej niż za Jacka