Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22218
Stary 20.02.2024, 09:22
redrum napisał(a):Wyświetl post
No to cena za wynajem znowu w górę.
a przed nami jeszcze wybory - Gibała na razie dużo obiecuje, Jarek chwalił się owocnymi wstępnymi rozmowami, ale w kampanii dużo gada o sporcie amatorskim i szkoleniu młodzieży, myślę że w przypadku dużych klubów będzie starał się zerwać z wizerunkiem miasta jako niegospodarnego przepalacza pieniędzy i dokładania ciągle do stadionu
na razie jego radni robią sobie kampanię na sprawie Garbarni i polegają na lokalnych aktywistach, którzy sportu zawodowego (zwłaszcza piłki) z reguły nienawidzą
jeśli zostanie prezydentem, myślę że może być jeszcze gorzej niż za Jacka
Odpowiedz cytując