|
W porównaniu do jesieni, to w tym meczu dużo pewniej wyglądała gra w obronie, za to gorzej wyglądała gra w ataku.
Rude mówił po meczu, że mieliśmy atakować bardziej lewą stroną (Krzyżanowskim), a Jaroch miał zostawać bardziej z tyłu...Z Tychami chciałbym by Eneko był do asekuracji na LO a Jaroch/Szot wspierał Mikiego, który osamotniony był niewidoczny.
Uważam, że Goku nie nadaje się na rozgrywającego. Najlepiej wygląda jak gra przy linii bocznej.
Bardzo dobrze, że Carbo odwalił te błędy w wygranym meczu - może odfajkował swój limit na ten sezon.
Czekam na Tychy.
|