Temat
:
20 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 18 luty 2024, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
157
19.02.2024, 22:09
W sumie po tym meczu czeka nas ścieżka zdrowia :
Tychy D
Odra W
Świnia W
Miedź D
Cztery mecze z kandydatami do awansu.
W tamtej rundzie było z tego co pamiętam dwa razy w łeb, wysokie zwycięstwo i remis.
Oby teraz poszło lepiej.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone