Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 19.02.2024, 14:28
Markus napisał(a):Wyświetl post
Nie. Gdyby Carbo w tym meczu nie grał, nie dając swoich odbiorów, dobrych podań i swojej postawy w asekuracji, wtedy nie byłoby punktów. Oprócz tych kilku błędów miał udział przy bramce dla Wisły, miał sporo dobrych podań i skasował wiele akcji Stali, które bez tego przy naszych super zwrotnych obrońcach zapewne skończyłyby się kolejnymi utraconymi bramkami.
Jeśli twierdzisz że ta drużyna bez tego jednego zawodnika jest skazana na porażkę z 10 druzyna w tabeli to serio oczekujesz od nas awansu z tym trenerem i z tymi zawodnikami?

Jeśli ktoś wczoraj miał kluczowe odbiory to głównie Duda.


FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to tylko ten jeden mecz - pierwszy w rundzie, czyli jeszcze brak nam świeżości, a Rude dopiero teraz na poważnie zaczyna widzieć z czym ma do czynienia.
(..)
- Jakość techniczna Hiszpanów nie przekłada się na ich inteligencję. To, co odpierdala bezmyślnie Goku, czy Rodado woła o pomstę do nieba. A potem jakieś gesty typu: "o kurczę, jak mi to nie weszło?" lub machanie rękami.
Zarówno Carbo jak i Colley (ten mniej) mieli wczoraj momenty przerwy w dostawie prądu. Zupełnie jakby im mózg odcinało.
O Jarochu już mówiono, powtórzę: katastrofa.
Hiszpanie z przodu ganiają jak kurczaki z odciętymi głowami - przerażająco bez sensu.
W obliczu młodej drużyny Stali brak u nas wyraźnego lidera, który potrafiłby zdominować grę i wymusić na kolegach racjonalne zachowania. (..).
Fajnie że ktoś to w końcu zauważył.
Odpowiedz cytując