Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 19.02.2024, 13:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zwykłe rozczarowanie.

Z nadzieją, że będzie jednak lepiej.
Ja nie mogę powiedzieć, że się rozczarowałem, a bardziej zniesmaczyłem, bo miałem nadzieje, że będzie to nieco lepiej wyglądać.Poza kilkoma mniej lub bardziej dokładnymi próbami zagrania z pierwszej piłki nie widziałem nic pozytywnego i myślę, że pod wodzą Jopa, po dobrze przepracowanym okresie zimowym , mogłoby wyglądać to znacznie lepiej.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując