FraMat napisał(a):

Zwykłe rozczarowanie.
Z nadzieją, że będzie jednak lepiej.
|
Ja nie mogę powiedzieć, że się rozczarowałem, a bardziej zniesmaczyłem, bo miałem nadzieje, że będzie to nieco lepiej wyglądać.Poza kilkoma mniej lub bardziej dokładnymi próbami zagrania z pierwszej piłki nie widziałem nic pozytywnego i myślę, że pod wodzą Jopa, po dobrze przepracowanym okresie zimowym , mogłoby wyglądać to znacznie lepiej.