leszekm napisał(a):

|
Pół roku temu przy pełnym stadionie zremisowaliśmy a rok temu była przegrana. Teraz wygrana i to nie którym nie pasuje. W drugiej połowie byliśmy lepsi i zasłużone zwycięstwo.
|
Halo ziemia...
Dwa miesiące temu rozrzucilismy Stal jak gnój po polu