Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 19.02.2024, 12:38
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Pół roku temu przy pełnym stadionie zremisowaliśmy a rok temu była przegrana. Teraz wygrana i to nie którym nie pasuje. W drugiej połowie byliśmy lepsi i zasłużone zwycięstwo.
Halo ziemia...
Dwa miesiące temu rozrzucilismy Stal jak gnój po polu
Odpowiedz cytując