Temat
:
20 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 18 luty 2024, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Online
#
127
19.02.2024, 12:16
Oho, już się zaczęła nagonka na trenera. Macie rację, Kazio Moskal sprawiłby, że graliby od 1 meczu jak cud.
Z pustego to i salomon nie naleje. Mamy w ciul kiepski skład, a tacy grajkowie jak Jaroch czy Łasicki już dawno powinni wyp...
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw