|
Po raz kolejny przechodzimy przez ten sam schemat. Powstała w internecie bańka informacyjna, gdzie nasi pilkarze, sztab i władze klubu uważają, że jesteśmy mocni i walczymy o awans. Piłkarze na boisku wczoraj zachowywali się jakby ten awans miał im sam przyjść,a przeciwnicy sami oddadzą punkty. NIESTETY TAK NIE BĘDZIE. Ten awans trzeba sobie wyszarpać, wywalczyć łokciami. Nie ma dla nas taryfy ulgowej tylko dlatego, że jesteśmy Wisła Kraków. I warto, żeby piłkarze sobie to uświadomili - im prędzej, tym lepiej.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... !
|