Temat
:
20 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 18 luty 2024, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
116
19.02.2024, 01:32
Raton super. Jaro i s1mone haha. Ale wam głupio. Moje, Markusa i wolfy na wierzchu. Nie musimy szukac bramkarza. Mamy. A to jak zdeprymował przeciwnika przed karnym, sztos
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 19.02.2024 o godz. 01:38.
leszekpw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do leszekpw
Znajdź inne posty napisane przez leszekpw