Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3622
Stary 19.02.2024, 00:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyło zmienić trenera z polskiego guru na hiszpańskiego nieudacznika i z hurraoptymizmu mamy defetyzm. Już przegraliśmy z Tychami, już wiadomo że Termalika się wypisała
Akurat defetyzm w kwestii awansu pojawił się już przed dezercja Sobolewskiego, więc sorry, uderzasz w złe tony.

Oczywiście że Termalika będzie jeszcze o "coś" walczyła. Matematycznie może nawet ligę wygrać w kwietniu, tyle że kto na to postawi pieniądze?

Tak tamo jak my, jeśli będziemy mieć 9 pkt straty na 13 kolejek do końca to będziemy mieć powtórkę z rozrywki z wiosny 2023, tyle że wtedy mieliśmy 3-4 realnych rywali do top2, a nie realnie 7-8 oraz mieliśmy do rozegrania nie 13, a 17 kolejek. Margines błędu w obu przypadkach był podobny i podobnie misja może być "niemożliwa"

Zresztą, patrząc na świetną serie zanotowana wiosna 2023 to nie będę zdziwiony jeśli nasz dorobek punktowy w 25 kolejce bieżącego sezonu będzie gorszy niż dorobek w analogicznym momencie sezonu 22/23.

A przypomnę że po 25 kolejkach mieliśmy wtedy 45 pkt. Teraz mamy 34 po 20.

11 pkt w najbliższych 5 meczach bralbym w ciemno.
Odpowiedz cytując