wolfy napisał(a):

Wystarczyło zmienić trenera z polskiego guru na hiszpańskiego nieudacznika i z hurraoptymizmu mamy defetyzm. Już przegraliśmy z Tychami, już wiadomo że Termalika się wypisała
|
Akurat defetyzm w kwestii awansu pojawił się już przed dezercja Sobolewskiego, więc sorry, uderzasz w złe tony.
Oczywiście że Termalika będzie jeszcze o "coś" walczyła. Matematycznie może nawet ligę wygrać w kwietniu, tyle że kto na to postawi pieniądze?
Tak tamo jak my, jeśli będziemy mieć 9 pkt straty na 13 kolejek do końca to będziemy mieć powtórkę z rozrywki z wiosny 2023, tyle że wtedy mieliśmy 3-4 realnych rywali do top2, a nie realnie 7-8 oraz mieliśmy do rozegrania nie 13, a 17 kolejek. Margines błędu w obu przypadkach był podobny i podobnie misja może być "niemożliwa"
Zresztą, patrząc na świetną serie zanotowana wiosna 2023 to nie będę zdziwiony jeśli nasz dorobek punktowy w 25 kolejce bieżącego sezonu będzie gorszy niż dorobek w analogicznym momencie sezonu 22/23.
A przypomnę że po 25 kolejkach mieliśmy wtedy 45 pkt. Teraz mamy 34 po 20.
11 pkt w najbliższych 5 meczach bralbym w ciemno.