Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3621
Stary 18.02.2024, 23:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na tym momencie, a szczególnie po tej kolejce zdaje się krystalizować tabela i cele poszczególnych zespołów. Ciężko sobie wyobrazić że choćby Termalika nadrobi 9 pkt do top2.

Natomiast kto wie, czy po piatkowym meczu naszym największym problemem nie będzie GKS Tychy, bo w dobrym dla nich układzie będzie miał po piątkowym wieczorze przewagę 9 pkt nad nami, a w optymistycznym dla nas zrównamy się punktami.

Jeśli w dodatku formę utrzyma Arka, Lechia i pokaże ją Motor, to z walki o bezpośredni awans wypiszemy się szybciej niż się wydaje*

*Zakładając nasza porażkę w piątek.
Wystarczyło zmienić trenera z polskiego guru na hiszpańskiego nieudacznika i z hurraoptymizmu mamy defetyzm. Już przegraliśmy z Tychami, już wiadomo że Termalika się wypisała

Nic z tych rzeczy. Przewiduję walkę do ostatniej kolejki o miejsca premiowane bezpośrednim awansem i raczej bez wyraźnego lidera przez długi okres, być może do końca. Aktualnie tabela jest przerażająco płaska, z różnicami w okolicy trzech punktów na 15 kolejek przed barażami. Na pewno ktoś ze środka złapie serię, na pewno ktoś z peletonu złapie zadyszkę.

Te trzy punkty ze Stalą są bardzo ważne po okresie rozdawnictwa Sobolewskiego. Mecze ze środkiem tabeli i jej dołem trzeba koniecznie wygrywać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2024 o godz. 23:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując