|
Raton dobry mecz
Pierwsze sliwki robaczywki, wazne 3 pkt. Takie mecze trzeba przepychac. Dzis sie udalo, gdzie zabraklo tego w tamtej rundzie.
Na plus jest to ze Tychy nie wiedza czego sie spodziewac za tydzien w Krakowie.
W piatek musimy wygrac,
Dzisiaj bardzo wolno grali, tak jakby malo swiezosci. Byc moze ona przyjdzie.
W sparingach gra od bramki dalismy w kazdym meczu setki dla rywala. Dzisiaj wlasciwie z tego Stal strzelila.
Tak bedzie w kazdym meczu.
Martwi troszke to tempo, i ilosc dogodnych sytuacji.
Generalnie bylo niezle jak na 1 mecz wyjazdowy na trudnym terenie.
Jesli z Tychami tak to bedzie wygladalo to wtedy nalezy sie martwic XD
|