Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 18.02.2024, 18:08
Raton dobry mecz
Pierwsze sliwki robaczywki, wazne 3 pkt. Takie mecze trzeba przepychac. Dzis sie udalo, gdzie zabraklo tego w tamtej rundzie.
Na plus jest to ze Tychy nie wiedza czego sie spodziewac za tydzien w Krakowie.
W piatek musimy wygrac,
Dzisiaj bardzo wolno grali, tak jakby malo swiezosci. Byc moze ona przyjdzie.
W sparingach gra od bramki dalismy w kazdym meczu setki dla rywala. Dzisiaj wlasciwie z tego Stal strzelila.
Tak bedzie w kazdym meczu.
Martwi troszke to tempo, i ilosc dogodnych sytuacji.

Generalnie bylo niezle jak na 1 mecz wyjazdowy na trudnym terenie.
Jesli z Tychami tak to bedzie wygladalo to wtedy nalezy sie martwic XD
Odpowiedz cytując