Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 18.02.2024, 17:24
Wolfy, znowu sobie coś uzbdurałeś. Nie wiem czy dlatego, że nie czytasz ze zrozumieniem, czy robisz to po łebkach, czy po prostu lubisz polemizować z wyimaginowanym punktem widzenia, którego nikt nie prezentuje

Ale spoko, stwierdzenie że Carbo zagrał słaby mecz to od razu histeria Szczególnie po tym jak zaliczył stratę bramkową i sprokurował karnego....
I tak, to że napisałem w przypadku Ratona, że było całkiem dobrze, było obliczone na to, że nie chcialem przyznać, że było dobrze

Przestań bredzić, bo niebezpiecznie upodabniasz się do Drozda.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.02.2024 o godz. 17:34.
Odpowiedz cytując