Drozd napisał(a):

|
Zaznaczam z góry, że Stefański sędziował jak nie Stefański. I nie można mieć do niego pretensji. On karnego nie gwizdnął, bo widać było że faulu tam nie ma. To Var wymusił na nim decyzję.
|
mam nadzieję że wiesz, że nawet jeśli Carbo dotknąłby tam piłkę, zasada "najpierw w piłkę" przy takim ataku już dawno nie obowiązuje i takie karne się po prostu gwiżdże
zgadzam się z s1mone, szkoda czytać cały czas tego naciągania. nie oskarżam Carbo o błąd bo sytuacja była na styku w ułamku sekundy, tak się po prostu zdarzyło i tyle, karny słuszny, dziękujmy bogom że byliśmy w stanie to odkręcić