Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.02.2024, 16:29
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Zaznaczam z góry, że Stefański sędziował jak nie Stefański. I nie można mieć do niego pretensji. On karnego nie gwizdnął, bo widać było że faulu tam nie ma. To Var wymusił na nim decyzję.
mam nadzieję że wiesz, że nawet jeśli Carbo dotknąłby tam piłkę, zasada "najpierw w piłkę" przy takim ataku już dawno nie obowiązuje i takie karne się po prostu gwiżdże
zgadzam się z s1mone, szkoda czytać cały czas tego naciągania. nie oskarżam Carbo o błąd bo sytuacja była na styku w ułamku sekundy, tak się po prostu zdarzyło i tyle, karny słuszny, dziękujmy bogom że byliśmy w stanie to odkręcić
Odpowiedz cytując