|
Sęk w tym, że wg mnie Carbo piłki w ogóle nie dotknął.
A Ratona trzeba oceniać przez pryzmat wszystkich interwencji, nie tylko tych udanych. Ciężko chwalić bramkarza za to, że przeciwnik nie trafia w bramkę.. Ty potrafisz. Świadczy to w sumie o twojej wiarygodności.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 18.02.2024 o godz. 16:34.
|