Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 18.02.2024, 15:47
moim skromnym zdaniem : 1 mecz- zawsze jest ciezko - zwlascza wyjazd , Stal dzis zagrala jeden ze swoich lepszych meczy , Raton dzis normalny dobry mecz , o dziwo Colley tez bez elektrycznosci , Jaroch mega slabo , Krzyzanowski tez ale znowu bez jakiegos dramatu - mlody chlopak - wymagacie zeby wymiatal jak Junca rok temu , Duda poprawny -dobry wystep - bez szalu do przodu al;e to jest taki gracz ktory nigdy nie bedzie ofensywnym pomocnikiemn , Carbo - zdarzyla mu sie mega wpadka przez co gral juz caly mecz elektrycznie - po prostu spalil sie tym kiksem na ccale spotkanie , Alfaro - bardzo slabo - mam nadzieje ze Baena albo ten albanczyk zajma jego miejsce , Villar - zaczyam sie zastanawiac czy on jednak nie jest lepszy jako dzoker z lawki od 60 minuty , Goku niestety slabo - zaluje bo powinien naprawde ciagnac gre - ale mimo wszystko po 1 meczu nie mozna przekreslac , Rodado - jak Rodado - musi miec kilka sytuacji zeby cos strzelic , ...dzis zawiodly przede wszystkim skrzydla - na jednego - osamotnionego Rodado nie mozna caly czas wrzutek robic - moze kiedys wkoncu zagramy klasycznym 4-4-2 z Sobczakiem - albo ultraofensywnie 3-5-2 - mysle ze warto zaryzykowac ....oczekiwaliscie po tym meczu 0-3 ? na jakiej podstawie ? w tej lidze trzeba punktowac i tyle- dzis sie udalo - oby z meczu na mecz bylo lepiej
Odpowiedz cytując