Jaki fart

Przede wszystkim - Rude bardzo zawalił z wyjściową jedenastką.
- Jaroch poniżej krytyki, mam nadzieję że od następnego meczu zagra Szot. Bardzo ładny strzał zza pola karnego tego drugiego.
- wpuszczenie dwóch młodzieżowców na raz mając trzech na ławce to skrajna nieodpowiedzialność. Uraz Dudy (oby nie poważny) i trzeba kombinować z jakimś z dupy ustawieniem z Kutwą
- Krzyżanowski powinien dostać zjebkę za tą sytuację kiedy wywalił piłkę w kosmos zamiast podać
Trzeba też oddać Stali że zagrała bardzo dobry mecz, to nie była desperacka obrona i żebranie o czas. Grali kompaktowo, dobrze wyprowadzali piłkę, mądrze w obronie. Oba gole były przez nas wciśnięte. Bardzo duży postęp drużyny od poprzedniej rundy, nie wyglądają już na czerwoną latarnię ligi. Oglądałem mecz Polonii z Arką (a właściwie pierwszą połowę) - Stal poziom wyżej niż drużyna z Warszawy.
Z (nielicznych) pozytywów:
- dobra postawa Ratona. Raz wybił piłkę przed siebie przy strzale z dystansu, przy golu bez szans - idealne uderzenie przy słupku, poza tym kilka strzałów obronionych i ważna interwencja daleko poza polem karnym, kiedy nasza obeona była tradycyjnie na grzybach. Niby nic wielkego, ale piszę o tym ze względu na hejterów wypaczających rzeczywistość.
- Bregu nawet dobrze wrzuca
- dobra zmiana Szota i bohatera meczu - Eneko.
- widać że teraz zamykamy akcje z boku. Raz zrobił to Carbo, raz Satrustegui.
- drugi gol po ładnym wykonaniu SFG.
@Karherop - możesz sobie dać siana. Carbo zawalił pierwszą bramkę (pytanie czy nie był tam skrobnięty), przy karnym to już była desperacka próba ratowania tego co inni zawalili. Takie interwencje to zawsze 50/50.
Poza tym zebrał masę piłek i mnóstwo zagrań do przodu, w odróżnieniu od takiego Dudy - celnych. Nie był to jego genialny mecz, ale większy sabotaż z tyłu robili obrońcy, co chwilę zagubieni i źle ustawieni.