Niesamowite, model Królewskiego zadziałał bezbłędnie. Udało mu się znaleźć trenera który w Sobolewszczyźnie jest jeszcze lepszy od samego Sobolewskiego

A te usilne próby gry od tylu non stop, śmierdzące golem? MMMMmmm przypominaja sie najwspanialsze czasy trenera guliczki i sezon spadkowy
Pan Rude to jednak fachowiec, Sobolewski w przeciwieństwie do niego miał chociaż efekty nowej miotły i kilka super zagranych spotkań, zanim druzyna zaczela realizować całkowicie jego myśl. Tutaj za to bez zbędnego czekania, prosto do piłkarskiej padliny!
Trzeba sie modlić o baraże, chociaż Albercik to fachowiec w ich przegrywaniu wiec chyba mozna sie juz godzic z 3 sezonem w 1 lidze.