Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 18.02.2024, 13:36
dawno nie ogladałem tak smętnej 1 połowy, przegladanie storek na IG bylo ciekawsze

bramka dla stali - nocny koszmar Markusa

a warto dodać że obcinka Colleya to mógł być spokojnie karny

napór w końcówce, ten strzał Goku , no a potem akcja bramkowa , fajna coś sie działo

kopanina, ale emocje były
Odpowiedz cytując