Temat
:
20 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 18 luty 2024, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
remike
Banita
Od: 07.2021
Offline
#
45
18.02.2024, 12:30
Ciekawy skład. Wierzę, że uda nam się pokonać Stal.
remike
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez remike