FraMat napisał(a):

|
Czy jest na tym forum ktoś, kto nie umieścił jeszcze idioty powyżej w ignorowanych?
|
Obrazy rozwalają mi przeglądarkę więc ma honorowe miejsce nr 2 na mojej czarnej liście.
Ale faktycznie brak moderacji na tym forum powoduje dramatyczny spadek.