Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
remike
Banita
Od: 07.2021
Offline
#
2980
17.02.2024, 18:45
Wywiad z Jarosławem Królewskim. "Niektórym piłkarzom w Wiśle jest za wygodnie"
Link:
meczyki.pl/newsy/jaroslaw-krolewski-niektorym-pilkarzom-w-wisle-jest-za-wygodnie/229890-n
Ostatnio edytowane przez remike : 17.02.2024 o godz. 19:09.
remike
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez remike