Markus akurat w tym przypadku przesadzasz. Prawa obrona jak na nasze warunki jest przyzwoicie obsadzona, jest tam zdrowa rywalizacja. Szot i Jaroch prezentują dość dobry poziom jak na I ligę i ciężko tam upatrywać jakichś większych kłopotów.
Lej po bombie może natomiast nam wyskoczyć na środku. Opieranie tej formacji na graczach takich jak Basha czy Sapała jest moim zdaniem błędne. Nawet nie chcę myśleć co się stanie w przypadku kontuzji Carbo (odpukane w niemalowane).
Karcz pisze o nowym celu transferowym:
https://www.transfermarkt.pl/szymon-...spieler/727119
No i tu można powiedzieć, że jest już jakiś konkret. 19 lat, występy w Ekstraklasie, może trafi nam się kolejny Lis (Wisła walczy o wypożyczenie z opcją wykupu).