Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93326
Stary 16.02.2024, 17:20
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja zakładam, że oni bardzo intensywnie pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji, po prostu dają sobie kilka dni na rozważenie wszystkich opcji. Łatwo jest przecież zatrudnić pierwszego lepszego z brzegu, jak choćby ten Bieszczad z III ligi, który dla mnie nie gwarantuje niczego poza wypełnieniem pozycji na liście zawodników zgłoszonych do rozgrywek.
Tak swoją drogą - który z bramkarzy oprócz Ratona jest zgłoszony do rozgrywek?
Czy zgłoszenie w drużynie rezerw lub CLJ jest wystarczające do zagrania w meczu I ligi?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując