s1mone napisał(a):

Markus wymienieniem prawej obrony jako wymagającej wzmocnień zrobił mi dzień.
Szukajmy trzeciego prawego obrońcy, w końcu dwóch to za mało.
Najwyraźniej Polacy się liczą za pół sztuki każdy 
A tak poważnie, to priorytetem bramkarz, potem długo długo nic, następnie środek pola.
|
Można mieć wiele marzeń jak Markus tylko że niestety doskonale widać, że już nie ma pieniędzy na akcję jak rok temu.