Taka właśnie kadrę zbudował Jaro. Pewnie przez biedę bo jak mieliśmy słaba ale bardzo szeroką kadrę, tak teraz mamy słaba i bardzo krótka. My nie mamy praktycznie wcale zmiennikow, do tego będziemy jeszcze bazować na szklanym i cienkim Sapale i Bashy, młodym i zagadkowym Krzyżanowskim (daj mu Bóg, niech się chłopak rozwija ale raczej nie będzie graczem który pociągnie te druzyne do awansu), bezproduktywnym Dudzie i cienkim w bramce Ratonie, który obecnie nawet nie ma cienkiego zmiennika w razie w.
I na ten czas mówimy o tym że wypadli SLABI: Broda, Gogol itp. gdyby w ich miejsce wypadł ktoś z podstawowych Hiszpanów, 1-3 z nich, to nie wiem czy ta kadra by się na baraże załapała. Bo jeszcze trzeba mieć w głowie że jak Sapala zacznie grać pełne mecze to pewnie szybko się rozleci i do końca sezonu nie zagra
Kadrę mamy the best

drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.