Temat
:
20 kolejka, Stal Rzeszów - Wisła Kraków, 18 luty 2024, 12:40
Wyświetl pojedynczy post
cygan
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: denver-usa
Offline
#
33
16.02.2024, 04:31
koalik czy możesz zniknąć z tego forum ?WSZYSCY CIE MAJA ZA DEBILA piszesz jak kretyn znikaj
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
cygan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cygan
Znajdź inne posty napisane przez cygan