Patryko napisał(a):

|
To nie jest sytuacja, że się wali i pali i potrzebujemy bramkarza na wczoraj. Lepiej poświęcić parę dni na przegląd rynku, niż brać pierwszego lepszego bramkarza z łapanki. Jak mają brać byle kogo, to równie dobrze może bronić Stępak, różnicy między nim a randomem z III ligi dużej nie będzie.
|
No jasne. Mamy w kokardę czasu i komfortu psychicznego. Niech Raton złapie kontuzje i zostajemy z żółtodziobem w bramce w walce o awans. Ale nie spieszmy się.