FraMat napisał(a):

Gogół i Talar poza kadrą na mecz ze Stalą z powodu kontuzji.
"Obaj zawodnicy borykają się z kontuzjami, które wymagają leczenia operacyjnego".
Jakie jeszcze niespodzianki?
Przewiduję, że w środku pola Sapała/Basha raczej nie pograją z powodu sapalstwa/zdrowia, pozostaje Duda i Fazlagic.
No to pięknie.
|
Okienko się jeszcze nie skończyło i na bank kogoś ściągną. Biorąc pod uwagę to, że wypada jeden z młodzieżowców (znając życie gotowy do gry będzie na maj), to praktycznie musimy szukać kolejnego młodzieżowca. Oby trafiło się jakieś ciekawe wypożyczenie last minute :/