|
Gogół i Talar poza kadrą na mecz ze Stalą z powodu kontuzji.
"Obaj zawodnicy borykają się z kontuzjami, które wymagają leczenia operacyjnego".
Jakie jeszcze niespodzianki?
Przewiduję, że w środku pola Sapała/Basha raczej nie pograją z powodu sapalstwa/zdrowia, pozostaje Duda i Fazlagic.
No to pięknie.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|