Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93304
Stary 15.02.2024, 12:12
Jeśli mamy sprowadzać Bieszczada na wypożyczenie to równie dobrze możemy nic nie zmieniać. Nie będzie to jakiś skok jakościowy.
Nie ma jakiegoś dobrego bramkarza w drugiej lidze w naszym zasięgu?
Gikiewicz był od początku nierealny finansowo i wątpliwy sportowo ze względu na wiek. W sumie to wystarczy to pierwsze, bo Gikiewicz mógłby mieć i 16 czystych kont - ale nie u nas, nie te pieniądze. Dla niego to ostatni kontrakt przed emeryturą. Klasyczne medialne kaskaderstwo żeby wyżebrać kliki...

Poziom naszych bramkarzy jest tak niski że naprawdę nie wierzę że nie da się ściągnąć kogoś lepszego od drewnianego, przyspawanego do linii Brody i elektrycznego Ratona, który naprawdę genialne interwencje (jak obrona karnego i dobitki) przeplata kiksami na poziomie juniorskim. Zwłaszcza że jest sporo klubów w pierwszej lidze które nie mają takiego problemu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.02.2024 o godz. 12:26.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując