Temat
:
Druga rocznica ostatecznego upodlenia Wisły. Kiedy będą konsekwencje?
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
2
14.02.2024, 19:43
Konsekwencje mogą być wyłącznie takie, że za chwilę całkiem szlag to trafi (tfutfutfu).
Co do konsekwencji wobec właścieli-nieudaczników(?) to klub jest prywatny więc możemy sobie najwyżej nad nim popłakać - tu, na x czy gdzie kto lubi.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat