Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.02.2024, 14:53
" wygrać musimy, porażka niczego nie wyklucza"..."obstawiam remis...nie zdziwię się jak będzie 8 wygranych pod rząd..." Hehe niezłe rozdwojenie jaźni. We wszystkich sferach życia taki niezdecydowany?

A weź jak facet po męsku napisz czy wg Ciebie awansujemy czy nie, a nie asekuracja na każdym kroku, by niezależnie od wyniku, wyszło na Twoje.
Odpowiedz cytując