|
" wygrać musimy, porażka niczego nie wyklucza"..."obstawiam remis...nie zdziwię się jak będzie 8 wygranych pod rząd..." Hehe niezłe rozdwojenie jaźni. We wszystkich sferach życia taki niezdecydowany?
A weź jak facet po męsku napisz czy wg Ciebie awansujemy czy nie, a nie asekuracja na każdym kroku, by niezależnie od wyniku, wyszło na Twoje.
|