Temat
:
Kibice Wisły o ekstraklasie ogółem z nami czy bez
Wyświetl pojedynczy post
redrum
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
24
13.02.2024, 12:04
Murowani kandydaci do spadku to Ruch i ŁKS, ostatnie miejsce kwestia otwarta, miałem nadzieję, że parchy je zajmą, ale póki co się oddalają.
redrum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do redrum
Znajdź inne posty napisane przez redrum