|
Byłbym bardzo zaskoczony, jeśli wygramy. Jeśli gdzieś potracimy punkty, to właśnie na starcie rundy.
Tym bardziej trudno będzie ze Stala, która ma w sztabie dwóch ludzi ze szkoły trenerskiej Rude. Rozpracowanie Wisły u której gra będzie zapewne szwankować nie będzie wielką trudnością.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.02.2024 o godz. 08:57.
|