Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93289
Stary 12.02.2024, 17:29
siara napisał(a):Wyświetl post
Straszny patałach i biedak. Mógł Ronaldo i Messiego sprowadzić...
Jak go nie stać...
A żebyś wiedział. Dalej jestem na stanowisku, że nic nas dobrego z tym włascicielem nie czeka i prędzej czy później wylądujemy w IV lidze. I nie jestem w tych sądach odosobniony.
Wznowienie rundy się zbliża a bramkarza jak nie ma tak nie ma. No ale cóż, jest tyle sppotkań w rundzie by się zgrywał z obroną. No chyba, że zatrudnimy jakiegoś patałacha w stylu Brody jako zmiennik dla Ratona, w razie czego.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 12.02.2024 o godz. 17:31.
Odpowiedz cytując