siara napisał(a):

Straszny patałach i biedak. Mógł Ronaldo i Messiego sprowadzić...
Jak go nie stać...
|
A żebyś wiedział. Dalej jestem na stanowisku, że nic nas dobrego z tym włascicielem nie czeka i prędzej czy później wylądujemy w IV lidze. I nie jestem w tych sądach odosobniony.
Wznowienie rundy się zbliża a bramkarza jak nie ma tak nie ma. No ale cóż, jest tyle sppotkań w rundzie by się zgrywał z obroną. No chyba, że zatrudnimy jakiegoś patałacha w stylu Brody jako zmiennik dla Ratona, w razie czego.