|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
|
leszekpw napisał(a): 
|
Po przeczytaniu wywiadu, Gikiewicz to jakies sfc. Przeciez on ma ego ...w kosmos. W zyciu nie przyjdzie do I ligi
|
Gikiewicz już w Widzewie
https://gol24.pl/rafal-gikiewicz-zag...ar/c2-18304729
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 12.02.2024 o godz. 11:42.
|
|