pepe72 napisał(a):

Dzięki, przeczytam.
Bramkarz może grać dłużej chociaż peselu nie przeskoczy 
Po...ł ci się zawód dziennikarza z rzecznikiem prasowym. Jakby Karcz drukował plotki to byłby niewiarygodny jako dziennikarz. A poszukaj sobie szczegółów procesu, bo jakiś idiota kilka razy go oskarżał o branie kasy od klubu i mimo początkowej próby polubownego zakończenia sporu idiota się upierał przy swoim i to bez dowodów.
Wg Karcza rozmawiali z nim po sparingu (tak, puścił tego gola).
Gostomski to obecnie najlepszy bramkarz 1 ligi więc pewnie przychodził by do nas z powodu kasy.
21 lat to się jeszcze łapie. Jest zawodnikiem Zagłębia Lubin, na wypożyczeniu w rezerwach Rakowa. Na pierwszy rzut oka jest lepszy od Ratona.
Wg Karcza Wisła wysłała ofertę do Zagłębia.
|
Bieszczad nie jest młodzieżowcem, musiałby być ur. w 2003 lub młodszy.