Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93271
Stary 11.02.2024, 20:28
Gostomski - nasuwa się pytanie po jaką cholerę miałby tutaj w ogóle przychodzić, zakorzeniony w Łęcznej, z tego co wiem Wielkopolanin i sympatyk Lecha. Po co mu na stare lata przeprowadzka na inny koniec kraju i to jeszcze na pół roku? Nie żeby to był zły bramkarz, ale to się średnio klei.

Bieszczad - jeśli się nie mylę to nie łapie się już na status młodzieżowca. Jeśli zostanie sprowadzony to raczej dla pozorowania jakiejkolwiek rywalizacji o miejsce w składzie.

Gikiewicz - brzmi jak s-f, jeśli by tu trafił to raczej z powodu nagłego braku pracodawcy i braku zainteresowania ekstraklasy, choć przy kontrakcie na pól roku niewiele traci, a jakby się przydarzył awans to można jeszcze przyjemnie zakończyć karierę.
Odpowiedz cytując