pepe72 : polecam wywiad z Gikiewiczem na weszlo
https://weszlo.com/2024/02/06/rafal-...ywiad-kariera/
Nie uważam, żeby to była kwestia jego podejścia czy zestarzenia się. Były limity obcokrajowców, był świeżo po operacji po przyjściu do zespołu. To jest raczej typ, którego podejrzewam o bycie zbyt profesjonalnym, który od razu podnosił larum jak ktoś coś odwalał i potrafił iść z tym do prasy (co było nieakceptowalne dla wielu). Ot taki kabel, który kabluje jak ktoś odpierdziela manianę. Ale to moja teoria- tak go czuję - m.in. po tym co mówi właśnie. Nie trzeba się z nią zgadzać - bo sam nie mam pewności czy jest prawdziwa - możliwe, że mówi jedno a robi drugie
