s1mone napisał(a):

|
No cóż ja realność transferu Gikiego oceniam zupelnie inaczej. Z resztą te kluby to były tylko przykłady o jakiego kalibru drużyny chodzi. Podejrzewam, że oferta Wisły może być atrakcyjna finansowo i pod względem ogolnej renomy klubu, jednakże gra w 1 lidze polskiej to chyba nie jest optymalny target dla gościa co ma max 2-3 lata gry przed sobą i jeszcze niedawno był jednym z czołowych bramkarzy Bundesligi (nawet rozpatrywał go Bayern jako zmiennika).
|
Pożyjemy, zobaczymy. Ja bym go jednak nie skreślał, szczególnie jak okienko będzie się zbliżać do końca i drużyny będą mieć pozamykane kadry. Nie takim kozakom miękła rura i trzeba było przyjąć ofertę z klubu, który był czwartym albo piątym wyborem.