Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 11.02.2024, 16:12
Wynikami minimum 5:0 nie kończyły się regularnie nawet mecze Galacticos Realu Madryt. A 2011 rok był pięknym czasem dla Wisły, okresem zwycięstw uwieńczonych zdobyciem Mistrzostwa Polski i świetną grą w Lidze Europejskiej. To czas, do którego prawie wszyscy dzisiaj tęsknimy i do którego chcielibyśmy dzisiaj wrócić, by mieć znów drużynę grającą na takim poziomie jak wówczas.

To czas kompromitacji jedynie w skompromitowanym umyśle skompromitowanego Koalika, potrafiącego wyłącznie manipulować, dla którego autorytetem są takie osoby jak Jerzy Urban. To się samo komentuje. Komunistyczne schizmy i rojenia chorych umysłów nie są receptą na dobrą pomyślność Wisły. Nigdy nie będą.

Ten czas i pozycja Wisły z 2011 roku niestety już przeminął, a kolejne lata nieudolnego zarządzania klubem przez kibiców i gangsterów doprowadziło do zapaści "Białej Gwiazdy". To konkretne osoby za to odpowiadają i za wyprowadzanie pieniędzy z klubu.

Dziś mamy nowego trenera na ławce, który nie jest Sobolewskim i który nie powinien popełniać w związku z tym błędów Sobolewskiego. Rude dał się poznać jako osoba kompetentna, z jasną i konkretną wizją gry, którą będzie starał się zaszczepić zespołowi. Dzięki pracy Kiko ma dzisiaj zawodników, których stać na wywalczenie awansu. Ja trzymam za to kciuki i życzę dzisiejszej Wiśle jak najlepiej, są bowiem podstawy do optymizmu, a nie jak dawniej tylko do narzekań. Liczę na dobry start ze Stalą Rzeszów.
Ostatnio edytowane przez Markus : 11.02.2024 o godz. 16:19.
Odpowiedz cytując