Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93258
Stary 11.02.2024, 14:12
Patryko napisał(a):Wyświetl post
W tych klubach ktoś najpierw by musiał mu zrobić miejsce, do Wisły wpada cały na biało i od razu staje między słupkami. Do tego oczywiście nie przyjdzie tutaj za 10k brutto miesięcznie.

Myślę, że byłby to sensowny ruch, kontrakt do czerwca i w przerwie letniej można siąść do rozmów o dalszej współpracy, o ile oczywiście będzie pole do tego typu negocjacji.
No cóż ja realność transferu Gikiego oceniam zupelnie inaczej. Z resztą te kluby to były tylko przykłady o jakiego kalibru drużyny chodzi. Podejrzewam, że oferta Wisły może być atrakcyjna finansowo i pod względem ogolnej renomy klubu, jednakże gra w 1 lidze polskiej to chyba nie jest optymalny target dla gościa co ma max 2-3 lata gry przed sobą i jeszcze niedawno był jednym z czołowych bramkarzy Bundesligi (nawet rozpatrywał go Bayern jako zmiennika).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.02.2024 o godz. 15:23.
Odpowiedz cytując