Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93252
Stary 11.02.2024, 13:02
Bieszczad byłby słabym ruchem, bo to kolejny kiepski bramkarz co najwyżej na poziomie Brody i Ratona. Jeśli kogoś sprowadzamy, to powinniśmy sprowadzać kogoś lepszego niż jeden i drugi, inaczej znów będzie to bezmyślne kupowanie na sztuki, by ilość bramkarzy do gry mogła się zgadzać.

Obawiam się jednak, że jak zwykle wygra tu najtańsza i najmniej wartościowa opcja czyli właśnie on.
Odpowiedz cytując