|
Bieszczad byłby słabym ruchem, bo to kolejny kiepski bramkarz co najwyżej na poziomie Brody i Ratona. Jeśli kogoś sprowadzamy, to powinniśmy sprowadzać kogoś lepszego niż jeden i drugi, inaczej znów będzie to bezmyślne kupowanie na sztuki, by ilość bramkarzy do gry mogła się zgadzać.
Obawiam się jednak, że jak zwykle wygra tu najtańsza i najmniej wartościowa opcja czyli właśnie on.
|