wolfy napisał(a):

Ile razy to ja czytałem że limity frajersko oddawanych punktów się skończyły A potem przychodzi kolejny mecz.
|
Niech po prostu swoje buńczuczne wypowiedzi z obozu przełożą na dobrą grę na boisku.
Remisy z takimi Stalami Rzeszów to jest czyste frajerstwo, niezależnie czy u siebie, czy na wyjeździe.